Eskişehir Forklift Kiralama

 

Genel olarak fabrikalarda ve inşaatlarda kullanılan forkliftler, ağır yüklerin taşınması için önemli bir iş makinesi çeşididir. Çalışma alanlarına göre klasik, sık depolama forklifti, özel forklift ve transpalet forklift olarak ayrılan bu araçlardan biz de yararlanmaktayız. Eskişehir forklift kiralama işlemini de firmamız bünyesinde gerçekleştirmekteyiz. Satın alınması son derece maliyetli olan forkliftlere firmamız vasıtasıyla ulaşmanız mümkündür. Eskişehir forklift kiralama hizmetimiz ile çeşitli firmalara hizmet veren Can Lojistik ike artık uygun fiyatlar ile siz de forklift kiralayabilir, taşımacılık ve inşaat işlerinizi zamanında, güvenli ve hılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Forklift Nasıl Kullanılmalı?

 

  • Bu alanda uzman kişiler dışında kimse kullanmamalıdır.
  • Forkliftlerdeki yük kapasitesi, belirtilenden en az 1 – 1,5 kat fala olmalıdır. Bu yük için dayanıklı bir fren sistemine de sahip olmalıdır.
  • Forkliftler açık ve kapalı alan hız kilometre sınırına uygun olarak kullanılmalıdır. Bu sınır kapalı alanda 5, açıkta 10 km olarak belirlenmiştir.
  • Herhangi bir arıza durumunda derhal servise haber verilmeli, bu arıza görmezden gelinmemelidir.
  • Forklifte yüklenen ürün mutlak surette dengeli olmalıdır. Operatör denge kontrolü yapmadan aracı çalıştırmamalı ve kullanmamalıdır.
  • Yük taşıma, indirme ve kaldırma esnasında aracın asansöründe eğilme meydana gelmemesi hayati önem taşımaktadır.
  • Taşıma esnasında araç kapasitesini aşacak kadar fazla yükleme yapılmaması da kesinlikle dikkat edilmesi gereken noktalardandır.

 

Eskişehir Manitou Kiralama Ayrıntıları

 

Teknolojinin son yıllarda hızlı gelişmesi inşaat sektöründe de bazı kolaylıkların ortaya çıkmasına da yardımcı olmuştur. İnşaat sektörü genel olarak insan gücüyle taşınamayacak ağır malzemelerin taşınmasını gerektiren ve iş makinalarına ihtiyaç duyulan bir sektördür. Manitou sayesinde çok büyük ve ağır işlerin kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilmesi mümkün hale gelmiştir. Firmamız kapsamında da Eskişehir manitou kirama hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Eskişehir de ve çevresinde mevcut olan inşaatlarınızda kiralık manitoular sayesinde daha fazla iş alabilir işin maliyetini düşürebilir ve daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Firmamız kapsamında verilen bu hizmetle çalışan işçiler rahat bir şekilde daha yüksek yerlere ulaşabilmekte ve ürünün hareket kabiliyeti sayesinde işçiler farklı yerlere transfer edilebilmektedir. Bu nedenle bu ürün inşaat sektörünün vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir.

 

Manitou Hakkında

 

 

Manitou sürekli kullanılan bir ürün olmadığı için firmaların Eskişehir manitou kiralama hizmetinden faydalanmaları daha uygun olacaktır. Çünkü satın alma işleminde hem aracın vergisi hem sigortası ve kaskosu ile ilgilenmek düzenli bir ilgi gerektirdiğinden hem de yalnızca ihtiyaç anında elde bulunması gerektiğinden kiralamak çok daha uygun bir bütçe ile yapılabilmektedir. Firmamızdan kiralanan araçları ihtiyaç anında istenen bölgeye ulaştırılmakta ve böylece yüksek maliyetlere gerek duyulmadan uygun fiyatlarla işlerinizin yapılması sağlanmaktadır. Arzu ettiğiniz tasarımdaki manitoular için sipariş vermek kiralamak ya da fiyat almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.