Eskişehir Kiralık Vinç Kiralama 

Can Lojistik Vinç İşletmeciliği Yarım asırdır Eskişehir ' de kiralama sektörünün lokomotif firması olarak Eskişehir vinç, Vinç Kiralama, Eskişehir vinç kiralama, sepetli platform kiralama, ağır nakliyat ve proje taşımacılığı Hizmeti vermektedir.

1985 yılında kurulan Can Lojistik Vinç Eskişehir ve çevre iller için önde gelen vinç kiralama ve ağır nakliyat firmalarındandır. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli gelişim prensibimizle araç filomuzu ve hizmet kalitemizi arttırmaya gayret ettik. Bugün Eskişehir vinç kiralama sektöründe en önde gelen firmalar arasında gösterilen Can Lojistik Vinç olarak yaptığımız her işin büyük bir sorumluluk taşıdığının bilincinde olarak; müşterilerimize en hızlı ve problemsiz şekilde çözümler üretme ilkesindeyiz. 

Sektörümüzle ilgili gelişmelere ayak uydurarak, her türlü teknolojik gelişmeye açık, kalitede muhafazakâr, sistemle ilgili iyileştirme faaliyetlerine açık, çözümlerde rasyonel, çalışmada esnek bir anlayışı ilke edinmek, köklü ve güvenilir firma imajını sürdürmek en büyük gayretimizdir.

Eskisehir  Vinç , Mobil Vinç, Hiab Vinç, Oto Kurtarma, Forklift, İş Makinaları, Vinç, Vinç Kiralama, Forklift Kiralama, Eskişehir Mobil Vinç, Eskişehir Hiab Vinç, Eskişehir Oto Kurtarma, Eskişehir Forklift, Eskişehir İş Makinaları, Eskişehir Vinç, Eskişehir Vinç Kiralama, Eskişehir Forklift Kiralama

WhatsApp Destek Hattı