• Eskişehir Hiyap Vinç Kiralama hizmeti veriyor musunuz?

  Eskişehir Can Lojistik olarak Eskişehir'de hiyap vinç kiralama hizmetini en uygun Eskişehir vinç kiralama fiyatlarıyla sizlere sunuyoruz.

 • Hangi İllerde(sehirlerde) subeniz var?

  Eskişehir Merkez olarak türkiyenin her bölgesine hizmet vermekteyiz.

  Şubelerimiz ile birlikte Türkiye’nin tüm bölgelerinde Kiralama ve Teknik Servis hizmetleri verirken, Kiralama ekibimiz 7/24 teknik destek vermektedir.

  Şubelerimiz ile iletişime geçmek için dilerseniz Şubelerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 • Eskişehir Vinç Olarak Hangi Marka Ürünleri Kiralıyorsunuz ?

  Eskişehir Can Lojistik Vinç . olarak oldukça geniş marka ve ürün yelpazemiz mevcuttur. Yerli ve milli ve bir çok markanın ürünlerinin Kiralama hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

  Makine parkımızda yer alan tüm ürünleri görüntülemek için ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 • Hangi Boyutlarda Vinç Kiralayabiliriz ?

  Eskişehir Can Lojistik Vinç  olarak; 5 metre ila 60 metre arası tüm Manlift Vinç ve  Platform ürünlerinin tedariğini sağlarken; aynı zamanda projelere ve özel istek, talep boyutlarda ürünlerde sağlıyoruz. Deneyimli kadromuz ile tüm zor koşullarda makine parkımızda yer alan son teknoloji makinelerimiz ile hizmetler veriyoruz.

 • Eskişehir Can Lojistik Vinç 'te kiralama fiyatları ne kadardır?

  Çalışılacak işin süresine göre fiyatlar bazen düşebilmektedir. Şimdi Hemen bizi arayın ve Sizlere kampanyalı fiyatlarımızdan en uygun rakamı söyleyelim.

  İletişim: 0533 201 32 02

 • Eskişehir Can Lojistik Vinç 'te Hafta sonları Çalışıyor musunuz ?

  Evet, yılın 365 günü hizmet veriyoruz.

 • Kiralama ücreti saatlik mi yoksa günlük olarak mı hesablıyorsunuz?

  İhtiyacınıza uygun olarak saatlikte, günlükte kiralama yapabiliyoruz.

 • Çalışma yapılacak yere uzman ekip ile kesif yapıyormusunuz?

  Çalışma yüksekliği ve makinanın çalışma alanına uzaklığı metre olarak biliniyorsa ve de çevrede vincin çalışmasına engel olucak ağaç, duvar vs. engeller yok ise uzman incelemesine gerek kalmadan telefon yolu ile kolaylıkla size uygun aracı sağlayabiliyoruz diğer durumlarda yerinde keşif çalışması yapıyoruz.

 • Kredi Kartı ile ödeme yapabilir miyim ?

  Evet, hiçbir fark yansıtılmadan ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

  Eskişehir Can Lojistik Vinç

  0 222 217 17 69

 • Vinç ve operatörlerimizin SSK,sağlık ve periyodik bakım ve diğer evraklarını sağlayabiliyor musunuz?

  Evet, Araçlarımızın ve operatörlerimizin teknik şartnamelere uygun her türlü evrak ve belgesi elimizde mevcut ve sağlanabilirdir.

 • Nasıl İş Başvurusunda Bulunabilirim?

  Eskişehir Can Lojistik Vinç de  oluşabilecek kariyer fırsatları için web sayfamızda İnsan Kaynakları Bölümü'nde bulunan Açık Pozisyonlar sekmesinden kendinize uygun ilanlarımız için başvuruda bulunabilirsiniz.

  0 222 217 17 69

 • Vinç Kiralama ile Hangi işlemler yapılabilir?

  Kiralık hiup ile birlikte birçok işlemi kolayca ve kısa sürede yaptırmanız mümkün. Bu işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Fabrika kurulumu sırasında yüksek tonajlı malzemelerin gerekli noktalara sevkiyatını yaptırabilirsiniz.
  • İş sahalarındaki gerekli montaj ve montaj sökümü işlemleri için kullanabilirsiniz.
  • İnşaat sektöründe, inşaat sahası içerisinde ağır yüklerin gerekli noktalara eriştirilmesi için hizmet alabilirsiniz.
  • Bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken hassasiyet arz eden cihaz ve makinelerin zarar görmeden taşınması işlemini yaptırabilirsiniz.
  • Tekne ve yat gibi deniz araçlarının sevkiyatını yapacak tır, kamyon…vb. araçlara yüklenmesi ve aynı zamanda bu araçlardan indirilmesi işlemini uygulatabilirsiniz.

 • Sepetli Vinçler Nasıl Kiralanır?

  Sepetli Vinç kiralama işlemi gerçekleştirerek, hem zamandan tasarruf edebilir, hemde ekonomik açıdan büyük ölçüde cebinizden daha az miktarda para çıkmış olur.
  Eskişehir Kiralık Sepetli Platform konusunda gerekli incelemelerinizi yapmanızın ardından en güvenilir firmayı seçeceğinizden hiç kuşkumuz bulunmamaktadır.
  Firmamız ile Eskişehir de sepetli vinç kiralama talebinde bulunabilir ve dış cephe işlemlerinizi son derece kapsamlı bir biçimde gerçekleştirebilmesiz mümkündür.

  Eskişehir Can Lojistik Vinç

  0 222 217 17 69

  0 533 201 32 02

 • Sepetli Vinçler Hangi Amaçla Kullanılır?

  Günümüzde birçok işlev selliği bulunan sepetli vinçlerin kullanım oranı sürekli artış göstermektedir. Genel itibariyle bakıldığında dış cephe işlerinde kullanılmakta olan sepetli vinçler,
  afet durumları gibi problemlerde de kullanılmaktadır. Yangın, kedi kurtarma veya herhangi bir afet durumunda çağrılan bu sepetli platform sayesinde, işlemler son derece güvenilir ve kaza riski
  en az seviyede işlem görmektedir. Bunun yanı sıra dış cephe işlemlerinde montaj, tamirat, boya bakımı, temizlik işlemleri gibi birçok alanda hizmet vermekte olan sepetli vinçlerin, kiralama maliyetleri de oldukça düşük fiyatlardır.

  Firmamızda çalışma yapılacak yerin ortamı, konumu ve yüksekliğine göre değişik tiplerde birçok platform bulunmaktadır. Firmamızda 15 metrelik platform, 27 metrelik platform, 30 metrelik platform,
  37 metrelik platform modelleriyle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Eskişehir Kiralık Araç üstü platformlarımızı şehir içinde ve dar sokaklarda personel yükseltme işlerinde ve yüksek yapılara ulaşmada
  büyük kolaylıkla kullanılabilir. Firmamız, Eskişehir sepetli vinç ve Eskişehir kiralık platform konusunda uzman operatör kadrosu ve sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir.
  Kiralık sepetli vinç ihtiyacınız olduğunda Eskişehir bölgesinde hizmet veren firmamıza ulaşmak çok kolay. Eskişehir kiralık platform firmasına 0533 201 32 02 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç (platform) Kullanım Alanları Nelerdir ?

  Dış cephe yalıtımı
  Cam montajı, sökme, takma
  Cam temizliği ve silme
  Reklam sektöründe; afiş, tabela, totem gibi malzemelerin sökme ve takma işleri
  Film setlerinde
  Bina bakım, onarım işleri
  Direk bakım, onarım işleri
  Klima ve havalandırma tesis montajında
  Boya ve cephe temizlik işlerinde
  Dekorasyon ve reklam işlerinde
  Cam silme, bina boyama işlerinde
  Yüksek yerlerde bulunan elektrik işleri
  İnşaat şantiyelerinde ve havaalanlarında
  Yüksek ışıklandırma direkleri montajı
  Tersane ve fabrikalarda
  Fuar alanlarında, elektrik dağıtım şirketlerinde ve santrallerde
  Belediyelerde, trafik ışıklarında, garajlarda
  37 metreye kadar çalışma platformları cephe temizliği ve montajı
  Fabrika içinde tadilat işleri, söküm demonte işleri, dış cephe iş

  0 533 201 32 02
  0 222 217 17 69

 • Kiralık Platform Vinç Nedir ?

  Ülkemizde iş güvenliği konusunda özellikle son dönemlerde önemli adımlar atılmıştır. Araç üstü platformlar, yüksekte çalışma ve personel yükseltme işlemlerinde; iş güvenliği konusunda alınan en önemli etkenlerin başında gelir.
  Özellikle yüksek katlı iş merkezi ya da binaların inşa aşamasında, cam temizleme işlemlerinde, reklam çalışmalarında kullanılan bu vinçler, dış cephe sıvası sırasında etkili şekilde kullanılır. Çalışanın can güvenliği için
  koruma kaskı ile çalıştığı bu makinelerde, bir kumandayı sağlayan eleman, bir de işi yapan eleman yer alır. Kumandayı sağlayan eleman diğer arkadaşı gerekli önlemleri alıp hazır olduğunda vinç ile sepeti istenilen bölgeye
  yanaştırıp en kolay şekilde çalışma ortamı sağlar. Sepette yer alan diğer çalışan çalışma alanına zorlanmadan yetişeceği için en hızlı ve güvenilir şekilde işlerini bitirerek vakitten tasarruf sağlar.

  Eskişehir Vinç Platform

  0 222 217 17 69
  0 533 201 32 02