Eskişehir Vinç - Eskişehir Can Lojistik Vinç - Eskişehir Vinç Kiralama 0533 201 32 02

Eskişehir Hiyap Vinç Kiralama Fırsatı

 

2006 yılında vinç ile taşımacılık hizmetlerine başlayan ve bugüne dek prestijini artırarak günümüzde bu hizmete devam eden firmamız, piyasaya göre uygun fiyatlarla ve kaliteli ürün garantisiyle hizmetinizde. Firmamız bünyesinde verilen hizmetler arasında sepetli vinç, ağır nakliyat, mobil vinç ve Eskişehir hiyap vinç kiralama gibi türler bulunmaktadır. Firmamızda verilen hizmet hem Eskişehir içi hem de Eskişehir çevresinde mevcuttur. Yüksek binaların dış cephelerindeki tamirat ve boyama, reklam tabelaları, çatı gibi parçaların montajı için kullanılan hiyap vinçler, isteğe bağlı olarak arzu edilen süre için kiralanabilmektedir.

 

Hiyap Vinçlerin Olumlu ve Olumsuz Yönleri

 

Hiyap vinçler pek çok konuda diğer tür vinçlere göre daha avantajlıdır. Genel olarak kamyon gibi araçlara monte edilmiş olması ile ulaşım bakımından sıkıntı yaratmaz ve şantiye alanlarına dahi rahatlıkla giriş yapmak mümkün olur. Eskişehir hiyap vinç kiralama kapsamına dahil olan vinçlere aparatlar eklenerek farklı durumlarda da kullanılabilirler. Ayrıca 180 tona kadar kapasiteleri bulunmaktadır.

Genel olarak maliyet bakımından pek uygun olmayan hiyap vinçler, bozuk arazilerde her zaman kullanılamayabilir. Çok ağır işler için kullanılmaya uygun olmayabilirler. Buna rağmen genel olarak ortalama işler için firmamızdan hiyap vinçler firmalarca temin edilmektedir.Firmamızdan kiraladığınız hiyap vinçlerde herhangi bir sorun olması durumunda bize bildirmeniz yeterlidir. Kısa zamanda gereken yapılacak ve firmamızdan kaynaklanan bir sorun vasa ürün değişimi sağlanacaktır.