Eskişehir Mobil Vinç Güvenle Taşır

 

İş yürütülmesi için gerekli olan süre ve pratikliği sağlayan mobil vinçler, inşaat ve lojistik işlerinin kısa zamanda tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Günümüzde pek çok firma mobil vinçlerin yüksek maliyetinden dolayı bu araçlar kiralanmak suretiyle kullanılmaktadır. Can Lojistik bünyesinde de Eskişehir ve yakın bölgelerde Eskişehir mobil vinç kiralama hizmeti verilmektedir.  Bu sayede firmalar tüm taşımacılık işlerini rahatlıkla yürütmektedir. Firmamızdan kiralanan ürünlerin bakım, onarım ve denetimi düzenli yapılmakta olup, tüm araçlarımız güvencemiz altında hizmete sunulmaktadır.

 

Mobil Vinç Nasıl Kullanılmalıdır?

 

Eskişehir mobil vinç ve diğer iş makineleri için gerekli bazı kullanım talimatları bulunmaktadır. Genel olarak bu talimatlara uyulması iş güvenliği ve kaza riskinin azaltılması bakımından son derece önem arz etmektedir.

  • Mobil vinçlerde aydınlatma, fren sistemi ve geri vites sinyalleri bulunması gerekmektedir.
  • Vinç operatörünün mobil vinci kullanma yetkisi bulunmalıdır.
  • Çelik halat, kanca, zincirler, otomatik devre kesici, fren sistemi gibi noktalar operatör tarafından işe başlanmadan önce mutlaka kontrol edilmeli ve herhangi bir arıza durumunda araç kesinlikle kullanılmamalıdır.
  • Yük indirim ve yükleme aşamasında operatöre personelden bir veya iki kişi gözcülük etmeli, dengesiz yükleme ya da aksilikler meydana gelmesi durumunda operatörü uyarmalıdır.
  • Yük mobil vinç üzerinde, havada bekletilmemelidir. Aynı zamanda da vincin ayaklarının sağlam bir semine bastığından emin olunmalıdır.

 

Eskişehir Can Lojistik Vinç, ilerleyen teknolojiler kapsamında vinç ler arasında en teknolojik ve uzun boma sahip mobil vinç leri garajında bulundurmaya özen göstermektedir. Vinç kiralamak isteyen müşterilerine anında hizmeti ile cevap veren firmamız, eskişehir demobil vinç lerini kullanmaktan gurur duyuyor.

Çeşitli kaldırma kapasiteleri olan mobil vinçler 30-40-55-60-70-80-90-100-160-200-300 ton arası işlevler yapmaktadır. Şantiyelerde, köprü yapımlarında, plazalarda, yüksek yerlere ulaşmakta bire bir çözüm sağlayan mobil vinçlerimiz kiralık vinç isteyen müşterilerimize uygun fiyatlar ile kiralanmaktadır.

 

Eskişehir Mobil Vinç Kiralama Kolaylığı

 

Taşımacılık ve inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen mobil vinçleri, firmamız bünyesinde uygun fiyat seçenekleri ile çeşitli firmalara kiralanmaktadır. Eskişehir mobil vinç kiralama hizmeti için firmamız ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Maliyetli olarak satışa sürülen bu ürünleri kiralama hizmeti sayesinde firmalar ihtiyaç halinde araçlara anında ulaşabilmektedir. Kiralamanın avantajlarından biri uygun fiyatlara sahip olması, diğeri de iş bitiminde bekleme süresinin olmamasıdır. Çünkü uzun müddet kullanılmayan araçlarda beklemeden kaynaklı sorunlar oluşabilmektedir. Firmamız bünyesinde hizmetinize sunulan araçlarımızın denetimi ve bakımı düzenli olarak yapılmakta ve arıza durumlarında anında müdahale edilmektedir. Ürünü kiraladıktan sonra bir arıza meydana gelmesi durumunda firmamıza durumu bildirmeniz halinde gereken işlem yapılacaktır.

 

Mobil Vinç Hizmeti

 

Eskişehir mobil vinç kiralama işlemi için bize telefon aracılığıyla ulaşabilir ve fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Mobil vinçler diğer iş makinelerine göre oldukça pratik ve kullanışlıdır fakat aynı zamanda da bazı hususlarda dikkatli olunması gerekmektedir. Örneğin mobil vinci kullanacak operatör bu alanda ehliyet sahibi olmalı ve çalışmaya başlamadan önce fren sistemini, zincir ve halatları, kancayı vs. kontrol etmelidir. Buna ek olarak işlem sırasında vincin sağlam bir zeminde dengeli durmasına özen gösterilmeli ve yüklenecek malzemelerde denge unsuru ön planda tutulmalıdır. Vince kapasitesinin üstünde yükleme yapılmamalı ve vinç üzerindeki yük havada bekletilmemelidir. Bu durumlara dikkat edilirse iş kazaları ihtimali en aza indirilmiş olacaktır.