Eskişehir Vinç - Eskişehir Can Lojistik Vinç - Eskişehir Vinç Kiralama 0533 201 32 02

Fiyat Almak için    0 222 217 17 69

Vinç kiralama bedelleri ile ilgili genel bilgi sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek ilk nokta vinç kiralama fiyatlarının Türk Lirası üzerinden konuşuluyor olması olacaktır. Yıllık, aylık, günlük veya bir kaç saatlik kiralamak için vinç işletmecileri Türk lirası üzerinden bir fiyatlandırma tarifesi uygularlar. Bu değişmez bir kural değildir elbette. Özellikle birkaç saatlik kullanımlar için Götürü üzerinden fiyat verilmesi yaygındır. 

Kiralık bir vincin aylık maliyetinin ne kadar olacağını hesaplarken firmanın bulunduğu şehir, kullanım süresi, vinç modeli ve kaç adet vinç kiralanacağı gibi değişkenler öne çıkar. İnşaat firmalarının sıkça tercih ettiği ortalama bir vinci temel alarak fiyat söylememiz gerekirse bir vincin aylık bedeli bir inşaat firması için 15 bin TL‘den başlayıp 50 bin Tl‘ya kadar çıkabiliyor. Günlük kiralama bedelleri 1500 ile 2000 TL arasında değişebilen fiyatlardan başlarken saat başına 10 – 300 TL’den başlayan fiyatlara rastlamak mümkün. Bu fiyatların vinç modeline ve vinç kapasitesine göre değişkenlik göstereceğinden söz ettik. Nasıl bir farkın ortaya çıktığını anlatmak içinse şöyle diyelim. Saati 10 TL’ye ya da aylık 30000 bin TL’ye vinç kiralandığını da duyabilirsiniz. Ancak unutmamalı ki, bu rakamlarda seyreden fiyatlar söz konusu olduğunda vincin ağırlık kaldırma ya da yükseğe erişme veya hareketlilik kapasitelerinde azalma olması söz konusu olabilir.

İşte tüm bu nedenlerden ötürü eğer apartman çatısındaki tadilat için sepetli vince ihtiyaç duyuyorsanız hemen vinç kiralama bedelinin binlerce euroya mal olduğunu düşünüp bu seçeneğinizi elemeyin. Üstteki paragraftan da anlaşılacağı gibi yarım günlük bir çalışmanın size sadece birkaç yüz TL’ye mal olacağı ortadadır.

Vinç kiralama fiyatları nı etkileyen önemli etkenlerden biri de inşaat piyasalarındaki arz talep konusudur. İnşaat sektöründe durgunluk yaşandığında ve piyasada pek çok kiralık vincin beklemede olduğu dönemlerde kiralık vinç fiyatlarının düştüğü gözlemlenir. Ekonomik kriz ya da malzemelere zam gelmesi ya da devlet eliyle yapılan çeşitli düzenlemelerden sonra inşaat sektöründe durgunluk yaşanıyor olabilir. Bu durumda vinç kiralamak isteyen inşaat firması sayısında azalma görülür. Vinç işletmecileri vinç kiralama bedellerinde indirime giderek talebi artırma yoluna giderler.

Çok sayıda çalışanın küçümsenemeyecek bir mesai yapmasını gerektiren işler, vinçler sayesinde birkaç saat içerisinde tamamlanabilir. Vinçleri hesaplı kılan da bu durumdur. İnsan gücünden ve aynı anda zamandan tasarruf ettirmesi vinç kiralamanın en büyük avantajlarıdır.

Herhangi bir vinç kiralama işletmecisiyle görüşürken fiyatların düşük tutulmasından ziyade dikkat etmeniz gereken pek çok önemli nokta vardır. Yeterli özeni göstermezseniz ucuz olarak nitelendirdiğiniz kiralama size çok pahalıya gelebilir. Kiralama hizmeti veren şirketle 3. parti kanca altı sigorta koşullarını, operatörün tecrübeli olup olmadığını, makinelerin kalite belgelerinin bulunup bulunmadığını ve düzenli bakımlarının yapılıp yapılmadığını görüşün. Arıza hallerindeki sorumluluklarınızı detaylı olarak öğrenin. Çoğu kez ithal olan vinçlerin yedek parça fiyatları oldukça yüksektir ve böyle bir durumda kalmayı istemezsiniz. Deneyimsiz bir operatör işi yapmak bir yana daha önce yapılanları bozabilir, ölümcül kazalara sebebiyet verebilir. Bu tip ayrıntıları göz önünde tutarak referansları sağlam ve tecrübesi olan firmaları arayın. Aksi halde uygun fiyat alacağım derken altından kalkılamayacak zararlara uğrayabilirsiniz.

 

Fiyat Almak için | 0 222 217 17 69

DEĞERLER
Can Lojistik Uluslararası Taşımacılık
Eskişehir Can Lojistik Vinç Kiralama
Eskişehir Ağır Nakliyat Can Lojistik
Can Lojistik Vinç Eskişehir
Eskişehir'de Uygun Fiyatlar ve Profesyonel Şekilde Vinç Kiralama Hizmetleri | Can Lojistik
Eskişehir Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Bilecik Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Kütahya Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Afyon Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Eskişehir Tehlikeli Atık Taşımacılıgı
Eskişehir Can Lojistik Vinç Oto Kurtarıcı Çekici
Eskişehir Kiralık Manlift Platform | Personel Yükseltici Kiralama Fiyatları
Bursa Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılıgı
Eskişehir Can Lojistik | Vinç Platform Kiralama | Proje Taşımacılıgı
Bozüyük Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Ankara AğırNakliyat ve Proje Taşımacılığı
Can Lojistik Vinç Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği | Ağır Nakliye Lowbed Şoförü
Söğüt Vinç Sepetli Platform | Ağır Nakliyat Proje Taşımacılıgı
Eskişehir Kiralık Telehandler | Teleskopik Yükleyici | Manitou | Bobcat | Bomlu Kepçe | Arazi Forklifti | Arazi Vinçi
Eskişehir Kiralık Kule Vinç | Eskişehir Kiralık İnşaat Asansörü | Eskişehir Kiralık İnşaat Platformu
Eskişehir Domuz Araba Fiyatları | 2.el domuz arabası | Domuz arabası nedir | Domuz arabası tekeri | Domuz arabası imalatı
Eskişehirde Vinç | Eskişehirde Kiralık Vinç
Konya Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Kırka Ağır nakliyat ve Proje Taşımacılığı
71 Evler Mahallesi’nde 1081 Yataklı Yapılan Eskişehir Şehir Kampüs Hastanesi Şantiyesi Tercihini Eskişehir Can Lojistik Vinç den Yana Kullandı.
Arçelik de Can Lojistik Vinç'i Seçti.
Türkiyenin ilk cam fabrikasıda ilk gününden beri Can Lojistik Vinç ile birlikte.
Knauf Insulation Vinç Ağır Nakliyat | Eskişehir Can Lojistik Vinç
S.S ESKİŞEHİR MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ
Eskişehir Kiralık 150 Tona Kadar HI-UP Vinçlerin Tek Adresi!
Vinç Yük Kaldırma Hesabı
Can Nakliyat Olarak Eskişehirimize 35 Yıdır Hizmet Vermekten Mutululuk Duyuyoruz!
Can Lojistik Vinç Hizmet Bölgeleri
Kiralık 120 Tonluk Çift Kırma Hiab Vinçlerin Tek Adresi!
Eskişehirde Uygun Fiyarlarla Vinç Kiralamak Artık Çok Kolay ! Can Lojistik Vinç
Eskişehir Uygun Fiyarlarla Telehandler Kiralamak Can Lojistik Vinç İle Artık Çok Kolay!
Eskişehir Uygun Fiyarlarla Platform Kiralamak Can Lojistik Vinç İle Artık Çok Kolay!
ÇİMENTO FABRİKASI PROJE VE AĞIR NAKLİYE FİRMASI
ASELSAN HAVA SAVUNMA SİSTEMİ , TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. , Alp Havacılık , Tai
FiloTürk ARAÇ TAKİP SİSTEMİ Can Lojistik Vinç tarafın dan tüm araçlarına takılmıştır.
ÖZEL AMAÇLI SİLO BORU KAZAN TAŞIYICI ALCAK HAVUZLU DORSEMİZ İLE ÇAPI : 4,72 – 5,05 a KADAR TAŞIMA YAPABİLİYORUZ.
Eskişehir Cebri Boru ve Kazan Taşımacılığı
Yat ve Gemi Taşımacılığı
standart dışı yük taşıma
Forwading Hizmetleri
Başmakçı , Bayat , Bolvadin , Çay , Çobanlar, Dazkırı , Dinar , Emirdağ , Evciler , Hocalar, İhsaniye , İscehisar , Kızılören , Sandıklı , Sincanlı , Sultandağı , Şuhut Nakliyat Lojistik Ağır nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Alpu , Beylikova , Çifteler , Günyüzü , Han , İnönü , Mahmudiye , Mihalgazi , Mihalıççık , Odunpazarı , Sarıcakaya , Seyitgazi , Sivrhisar , Tepebaşı Nakliyat Lojistik Ağır nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Eskişehir Can Lojistik Vinç olarak kamyonet minibüs midibüs cekici dorse romork 10 teker kamyon kırkayak kamyon tır çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz
Referanslarımız
Referanslarımız