Eskişehir Vinç - Eskişehir Can Lojistik Vinç - Eskişehir Vinç Kiralama 0533 201 32 02

İlklerin belediyesi olarak çıktığımız bu yolda bir ilke daha imza atarak “ARIKÖY” projesini hayata geçiriyoruz. Eskişehir İli Arı Yetiştiricileri Birliği ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğümüzün ortak yürüttüğü bir proje olan “ARIKÖY” de 160 amatör arıcıya havuzları ve oturma alanlarını oluşturmaktadır. Ziyaretçilerin sadece yatayda değil; üst geçitleri ve rampaları ile düşeyde de hareket etmelerini sağlayarak, onların kent dokusunu farklı bir bakış açısıyla deneyimlemeleri hedeflenmiştir.

Temel tasarım prensiplerinden bir diğeri ise, bütün zonları alan boyunca lineer bir kurguda devam eden bir kentsel aksile bağlamaktır. Bu kentsel aks 1.5 km uzunluğunda, merkezinden lineer led aydınlatma geçen, el yapımı camların gömülü olduğu beyaz çimentodan oluşan bir yaya aksıdır. Odunpazarı cam atölyelerinde üretilen el yapımı camların bu aksa entegre edilmesi öngörülmüştür.

Proje alanının bu kentsel platformla olan ilişkisi, var olan pasajların ve çevresinde bulunan sokakların referans alındığı kentsel bağlantılar ile sağlanmıştır. Bu geçiş alanları, pasaj girişlerinde cam gömülü beyaz çimento ile vurgulanırken, sokaklar ile olan bağlantılarda ahşap kompozitlerin ve travertenlerin renklerinin değiştirilmesiyle öne çıkarılmıştır.

Alanda ön plana çıkarılan bir diğer konu ise kafe alanlarının yoğunluğunun ve çeşitliliğinin arttırılmasıdır. Kafeler; meydanlı kafeler, platform kafeleri, köprüaltında bulunan kafeler ve küçük kafeler olarak çeşitlendirilmiştir. Platformun basamaklanmasıyla oluşan bu kafelerin çatılarında farklı yer örtücülerden oluşan bitki havuzları tasarlanmıştır. Ayrıca basamaklanmış bölümlerde ziyaretçilere oturma imkanı sağlayarak oturma alanlarını arttırmak hedeflenmiştir.

Kentsel Platformun, çocuklar için eğlenceli bir alana dönüştürülmesi tasarımda önem verilen bir diğer konudur. Farklı yaş grupları için tasarlanmış çeşitli çocuk oyun alanları ile proje alanı renklendirilmiştir. Proje alanına 2 üzeri ile 6 üzeri yaş gruplarına özel tasarlanmış oyun alanlarına ek olarak her yaş grubuna hitap eden trambolin alanları öngörülmüştür. Aynı zamanda üç boyutlu kurguya sahip kentsel platformun kendisi bir oyun alanına dönüşmektedir.

Kentsel platformda, ziyaretçilerin dinlenmesi için su elemanlarının kullanımına önem verilmiştir. Projede suyun farklı formlarda ve ölçülerde hareketlendirilmesiyle tasarlanan çanak havuzu, taş havuzu, buhar havuzu ve bank havuzu olmak üzere 4 farklı tip havuz tasarlanmıştır.

Tasarım prensiplerinden bir diğeri ise Odunpazarı Uluslararası Ahşap Heykel Festivali’nde ahşap sanatçıları tarafından tasarlanan heykellerin proje alanında sergilenmesidir. Heykellerin konsepte uygun alanlarda sergilenmesinin, alana farklı bir hareket katacağı öngörülmüştür.

Son olarak aydınlatma elemanlarının kentsel platforma özel tasarlanması hedeflenmiştir. Mevcut ağaçlara yönelik tasarlanan bronz paslanmaz çelik levhalar ağaç diplerindeki spotlarla aydınlatılarak ışığın yansıması sağlanmıştır. Buna ek olarak hem park alanını hem de alışveriş sokağını aydınlatan, ahşap dokuya uyumlu sokak lambaları tasarlanmıştır. Ayrıca alandaki tasarlanan mimari birimler, ahşap kompozitin akışını vurgulamak amacıyla lineer led ile çevrelenerek aydınlatılmıştır. Projedeki teorik ve pratik eğitimin yanı sıra 40’ar metrekareden oluşan parsellerde arıcılık yapma imkânı sunulacak. Odunpazarı İlçesi Akpınar Mahallesinde yer alan mülkiyeti Odunpazarı Belediyesi’ne ait 35 dekar vadi üzerinde kurulacak olan “ARIKÖY” de 350 metrekarelik bir eğitim binası, 5 dekar alan üzerine kurulu çiçek deneme alanları, her biri 40’ar metrekarelik 160 parselden oluşmuş arıcılık alanları ve Apiterapi merkezi yer alacak. Vadi içerisinde oluşturulacak Bal Ormanları’nda 1600 kovana kadar arı beslenebilecek.

DEĞERLER
Can Lojistik Uluslararası Taşımacılık
Eskişehir Can Lojistik Vinç Kiralama
Eskişehir Ağır Nakliyat Can Lojistik
Can Lojistik Vinç Eskişehir
Eskişehir'de Uygun Fiyatlar ve Profesyonel Şekilde Vinç Kiralama Hizmetleri | Can Lojistik
Eskişehir Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Bilecik Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Kütahya Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Afyon Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Eskişehir Tehlikeli Atık Taşımacılıgı
Eskişehir Can Lojistik Vinç Oto Kurtarıcı Çekici
Eskişehir Kiralık Manlift Platform | Personel Yükseltici Kiralama Fiyatları
Bursa Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılıgı
Eskişehir Can Lojistik | Vinç Platform Kiralama | Proje Taşımacılıgı
Bozüyük Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Ankara AğırNakliyat ve Proje Taşımacılığı
Can Lojistik Vinç Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği | Ağır Nakliye Lowbed Şoförü
Söğüt Vinç Sepetli Platform | Ağır Nakliyat Proje Taşımacılıgı
Eskişehir Kiralık Telehandler | Teleskopik Yükleyici | Manitou | Bobcat | Bomlu Kepçe | Arazi Forklifti | Arazi Vinçi
Eskişehir Kiralık Kule Vinç | Eskişehir Kiralık İnşaat Asansörü | Eskişehir Kiralık İnşaat Platformu
Eskişehir Domuz Araba Fiyatları | 2.el domuz arabası | Domuz arabası nedir | Domuz arabası tekeri | Domuz arabası imalatı
Eskişehirde Vinç | Eskişehirde Kiralık Vinç
Konya Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Kırka Ağır nakliyat ve Proje Taşımacılığı
71 Evler Mahallesi’nde 1081 Yataklı Yapılan Eskişehir Şehir Kampüs Hastanesi Şantiyesi Tercihini Eskişehir Can Lojistik Vinç den Yana Kullandı.
Arçelik de Can Lojistik Vinç'i Seçti.
Türkiyenin ilk cam fabrikasıda ilk gününden beri Can Lojistik Vinç ile birlikte.
Knauf Insulation Vinç Ağır Nakliyat | Eskişehir Can Lojistik Vinç
S.S ESKİŞEHİR MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ
Eskişehir Kiralık 150 Tona Kadar HI-UP Vinçlerin Tek Adresi!
Vinç Yük Kaldırma Hesabı
Can Nakliyat Olarak Eskişehirimize 35 Yıdır Hizmet Vermekten Mutululuk Duyuyoruz!
Can Lojistik Vinç Hizmet Bölgeleri
Kiralık 120 Tonluk Çift Kırma Hiab Vinçlerin Tek Adresi!
Eskişehirde Uygun Fiyarlarla Vinç Kiralamak Artık Çok Kolay ! Can Lojistik Vinç
Eskişehir Uygun Fiyarlarla Telehandler Kiralamak Can Lojistik Vinç İle Artık Çok Kolay!
Eskişehir Uygun Fiyarlarla Platform Kiralamak Can Lojistik Vinç İle Artık Çok Kolay!
ÇİMENTO FABRİKASI PROJE VE AĞIR NAKLİYE FİRMASI
ASELSAN HAVA SAVUNMA SİSTEMİ , TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. , Alp Havacılık , Tai
FiloTürk ARAÇ TAKİP SİSTEMİ Can Lojistik Vinç tarafın dan tüm araçlarına takılmıştır.
ÖZEL AMAÇLI SİLO BORU KAZAN TAŞIYICI ALCAK HAVUZLU DORSEMİZ İLE ÇAPI : 4,72 – 5,05 a KADAR TAŞIMA YAPABİLİYORUZ.
Eskişehir Cebri Boru ve Kazan Taşımacılığı
Yat ve Gemi Taşımacılığı
standart dışı yük taşıma
Forwading Hizmetleri
Başmakçı , Bayat , Bolvadin , Çay , Çobanlar, Dazkırı , Dinar , Emirdağ , Evciler , Hocalar, İhsaniye , İscehisar , Kızılören , Sandıklı , Sincanlı , Sultandağı , Şuhut Nakliyat Lojistik Ağır nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Alpu , Beylikova , Çifteler , Günyüzü , Han , İnönü , Mahmudiye , Mihalgazi , Mihalıççık , Odunpazarı , Sarıcakaya , Seyitgazi , Sivrhisar , Tepebaşı Nakliyat Lojistik Ağır nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Eskişehir Can Lojistik Vinç olarak kamyonet minibüs midibüs cekici dorse romork 10 teker kamyon kırkayak kamyon tır çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz
Referanslarımız
Referanslarımız