Eskişehir Sepetli Vinç Hizmeti


Sepetli vinç, çalışma alanı bakımından risk içeren bölgeler ve durumlar için tasarlanmış güvenli bir araçtır. Genel olarak farklı yük kapasitelerine uygun olarak üretilen bu ürünler, farklı uzunluklara da sahiptirler. 20 metreden 80 metreye kadar ihtiyaca uygun olarak üretilen sepetli vinçlere firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Eskişehir sepetli vinç ile dış cephe tadilat ve boyama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu araçlarımızı uygun fiyat garantisi ile arzuya göre kiralayabilirsiniz de. Genel olarak ulaşılamayacak bölgelerde ve aşırı yüksek yerlerde kullanılan bu vinçler, afiş ve bayrak asma, sokak aydınlatma işlemi ve tamiri, billboard düzenlemesi, telefon hattı tamiri gibi işlemlerde son derece gerekli bir araçtır.


Eskişehir’de Ulaşamadığınız Yükseklik Kalmasın!


Eskişehir sepetli vinç kiralayarak, firmamızın güvencesi altında tüm gerekli alanlarda bu araçlarımızı kullanmanız mümkündür. Fiyat konusunda bilgi edinmek için bize telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz. Elbette ki sepetli vinçler aracılığıyla gerçekleşen tehlikeli durumlardan korunmak için firmamız tarafından araçların bakım ve denetimi düzeni olarak yapılmaktadır. Aynı şekilde ürünü kullanan firma da bazı hususlarda dikkatli olmalıdır. söz gelimi sepet ağırlık merkezinde bir aksaklık mevcut ise ya da yük kapasitesinin aşımı gibi bir durum söz konusu ise kaza riski ortaya çıkacaktır. Aynı şekilde eğer mümkün ise çatısın sepetli vinç temin edilmesi ve aynı zamanda da kullanan operatörün ehil kişi olması gibi noktalara da dikkat edilmelidir.

 

Eskişehir Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

 

Can Lojistik firmamızda çeşitli vinç kiralama hizmetleri verilmektedir. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Eskişehir sepetli vinç kiralamadır. 2006 yılından beri bu alanda hizmet veren firmamızda kiralama işlemleri uygun fiyat aralıklarında yapılmaktadır. Kiralanacak tüm ürünlerimiz, iş makineleri, mobil vinçler ve sepetli vinçler de dahil olmak üzere periyodik olarak denetimden geçmekte, bu araçlarım bakımları da düzenli yapılmaktadır. İnşaat işleri, boya işleri, tabela ve cam döşeme işleri gibi pek çok alanda kiralık sepetli vinçlerimizden faydalanabilirsiniz. Eskişehir sepetli vinç kiralama hizmeti yalnızca Eskişehir’de değil, çevre illerde de kullanılabilmektedir.

 

Sepetli Vinç Kullanımı Hakkında

 

Sepetli vinç kullanımında dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edilmesi ölümcül kaza riskini en aza indireceğinden son derece önemlidir. Sepet mümkünse çatısız olarak kullanılmalı ve bir defada iki personelden fazlası sepete binmemelidir. Yük taşımak maksadı ile kullanılacak ise yükün dengeli yerleştirildiğinden emin olunmalıdır. Aynı zamanda fren sistemi, halatlar, kancalar ve kablolarda bir arıza ya da kopukluk vs. olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aynı şekilde yağ sızdırma gibi durumlarda muhakkak yetkili servise haber verilmelidir. Vinci kullanır iken kapasitesini aşacak şekilde yük yüklemesi yapılmamalıdır. Aynı zamanda sepetin ağırlık merkezinin düzgün olmasına ve aracın alt kısmının zemine tam yerleşmiş olmasına dikkat edilmesi de önemli hususlar arasında yer almaktadır.