Eskişehir Vinç - Eskişehir Can Lojistik Vinç - Eskişehir Vinç Kiralama 0533 201 32 02

Eskişehir Lojistik İle Güven Taşıyoruz


1985 yılından beri taşımacılık ve lojistik hizmetlerine devam eden firmamız, 2006 yılından sonra da vinç kiralama işlemlerine başlamıştır. Her iki alanda da kendini kanıtlamış olan firmamızda her çeşit iş makineleri firmaların ihtiyacına yönelik olarak kiralanabilmektedir. Eskişehir ve civar bölgede hizmet veren Eskişehir lojistik ile eşyalarınız ve taşımak istediğiniz diğer malzemeleriniz hem güven içinde hem de hızlı şekilde arzu edilen yere zamanında ulaştırılmaktadır. Firmamızda taşımacılık hizmetlerinin fiyatları hakkında bilgi almak için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


Önem Taşıyoruz


Firmamız kapsamında yalnızca nakliye işleri değil, aynı zamanda standart dışı ürünler ve malzemeler de taşınabilmektedir. Bu bağlamda fabrika ürünleri, boru hatları, trafolar vs. ürünlerin taşımacılığında da firmamıza güvenebilirsiniz. Fiyatlarımızın uygun, hizmetimizin kaliteli olduğunu ve yılların tecrübesine sahip olduğumuzu bir kez daha belirtelim. Eskişehir lojistik ile ister şehir içi ister şehir dışı ister günlük ister haftalık kiralamalarla araçlarımızı kiralayabilir ya da yalnızca lojistik hizmetimizi kullanabilirsiniz.
Araçlarımız düzenli olarak denetlenmekte ve bakımları hiçbir şekilde aksatılmadan yapılmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir arıza durumunda firmamıza bilgi verdiğiniz takdirde gerekenin yapılacağını da belirtelim. Araçlarımızı kullanırken, iş makinesi ya da lojistik hizmetleri kapsamında, ehil kişilerin aracın başına geçmesi ve güvenlik kontrollerini de aksatmaması gereklidir. Böylece iş güvenliği sağlanmış ve kaza riski en aza indirilmiş olacaktır.