Eskişehir Vinç - Eskişehir Can Lojistik Vinç - Eskişehir Vinç Kiralama 0533 201 32 02

Eskişehir Vinç Firmalarının En İyisi


Günümüzde pek çok işte kullanılan vinçler en çok inşaat vb. firmalar tarafından kullanım alanına sahiptir. Yük taşıma, yük indirme, yük bindirme gibi durumlarda sıklıkla kullanılan vinçler için firmamıza da başvurabilirsiniz. Eskişehir vinç firmaları arasında yer alan firmamız hem kaliteli ve bakımlı araçları ile hem de hizmet garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamızda yer alan araçlardan kiralamak isterseniz bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Eskişehir vinç firmaları arasında yer alan firmamız yalnızca Eskişehir ili sınırları içerisinde değil, çevre illerde de kullanılmaktadır.

 

Vinçler Nasıl Kullanılmalı ?

 

Satın alınan ya da kiralanan vinçlerin kullanımı hakkında bazı ayrıntıların bilinmesi ve uygulanması şarttır. Bunlardan biri vinçe kapasitesi üzerinde eşya veya malzeme yüklememektir. Taşınacak yükün dengeli olarak yerleştirilmesi ve kancanın yükün merkezinde bulunması aynı zamanda vinç operatörünün her koşulda dikkatli ve soğuk kanlı olması, yalnızca vinç ehliyetine sahip bu vinçlerin fren sistemi halatları zincirleri kancası emniyeti operatör tarafından kontrol edilmeli ve arıza veya yağ sızdırması durumunda araç kullanılmamalı ve derhal servise haber verilmelidir. Vinç herhangi bir yük kaldırdığı zaman yükün altında hiç bir personel bulunmamalı, yük havada uzun süre asılı bırakılmamalı ve hidrolikleri kapatılmalıdır. Bu hususlara dikkat edilmesi can güvenliği için olduğu kadar firmaların prestiji, kalitesi ve güvenliği bakımından da son derece önemlidir.

 

Eskişehir Vinç Firmaları Arasında Öncü

 

İlk hizmetlerine 1985 yılında başlayan firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ve müşteri memnuniyetine dayanan hizmet politikası ile Eskişehir vinç firmaları arasında önemli bir yere sahip olmuştur. Bu bağlamda sunduğumuz hizmetler arasına 2006 yılı itibari ile vinç hizmetleri de eklenmiştir. Talebe bağlı olarak mobil vinç, sepetli vinç, platform ve bunun gibi hizmetler sağlayan firmamızda vinç kiralama hizmeti de verilmektedir. Araçlarımızın bakımı aksatılmamakta denetimleri yapılmakta meydana gelen arızaları zamanında onarılmaktadır. Ayrıca kiralayan firmanın istediği tarih ve saatte araçlarımız ilgili yere gönderilmektedir. Fiyat konusunda bilgi almak için telefon numarası aracılığıyla firmamız ulaşabilir ayrıca işlerimizde hangi tür araç kullanmanız gerektiği yönünde fikir alabilirsiniz. Eskişehir vinç firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Can lojistik ile siz de kaliteli hizmet anlayışına aday olabilirsiniz. Vinçler firmamız kapsamında düzenli olarak bakımdan geçse de kiralayan firmanın da dikkat etmesi gereken bazı hususlar olduğu bir gerçektir.

 

Doğru Vinç Kullanımı


Vinci kiralayan firma aracı yalnızca işin ehline teslim etmelidir. Ehliyetsiz kullanımlar tehlikeli durumlara sebebiyet verebilmektedir. Ayrıca vinç operatörü vincin sahip olduğu malzemeleri, zincirleri, halatları, kancayı, fren sistemini, emniyet sistemini kontrol etmeli ve daha sonra kullanmaya başlamalıdır. Yük yerden bir iki metre yükseltilerek fren sisteminde arıza olup olmadığı kontrol edilebilir. Yük taşıma esnasında hiç bir personel yükün altında bulunmamalıdır.