Eskişehir Can Lojistik

1985'ten bu yana hizmet vermektedir. Eskişehir ve çevresinde uzmanlaşmış bir vinç şirketidir. 2006 itibariyle Eskişehir Vinç işletmeciliğine başlamıştır. İnşaat sektöründe çalışmalar yapmasının yanı sıra, vinç kiralama hizmetide bulunmaktadır. Eskişehir de vinç gerektiren işlemlerde Eskişehir Can Lojistik vinç ile iletişime geçilebilir. Eskişehir Can Lojistik işletmesi yarım asırdır Eskişehir'de hizmet vermektedir. Her türlü teknolojik gelişmeye açıktır. Kurulduğu günden bugüne sürekli gelişmiştir ve gelişmeyede devam etmektedir. Eskişehir vinç  firmalarında en önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir ve büyük bir sorumluluk ile hareket etmektedir. Müşterilerine hızlı ve problemsiz şekilde çözüm üretmek birincil amacıdır.

Can Lojistik Vinç Hizmetleri

Eskişehir Can Lojistik firmasında yapılan her işe uygun vinç çeşitleri bulunmaktadır. Mobil vinç, sepetli vinç, hiyap vinç gibi. Vinçler genel olarak kaldırma, yükleme ve boşaltma işleminde kullanılmaktadır. Vinç teslim edildikten sonra teslim alan kişi/firma vincin sağlamlığını kontrol etmelidir ki olası bir iş kazasının önüne geçilsin. Yük kaldırıldığı sırada personel kesinlikle yükün altında durmamalı, vincin fren sistemide kontrol edilmeli. İş alanına uygun vinçler kullanılmalıdır. Cam ve tabela takma, bina boyama, ağır yük taşıma, yükleme, boşaltma gibi işlemlerin her birinde farklı vinçler kullanılır.

Can Lojistik Uluslararası Taşımacılık

Yılların verdiği deneyimle Can Lojistik uluslararası taşımacılık, güven ve kalite aşılayarak hizmet sunmaktadır. 1985 yılından bugüne bunu başarmıştır. Gerek "Vinç Kiralama" gerek "Ağır Nakliyat" hizmetlerini üstün bir titizlik ile birlikte sunmaktadır. Can Lojistik uluslararası taşımacılık kalitesini ispatlamayı büyük bir onurla başardığını bildirir.

Eskişehir Sepetli Vinç ile Cam Silme

Yüksek bina ve gökdelenlerin temizliğini yapmak yorucu bir iştir, bu noktada devreye sepetli vinçler girer. Yüksek mekanların temizliği artık sepetli vinçler yardımı ile yapılmaktadır. Profesyonel bir şekilde cam silme işlemi gerçekleştirilmektedir. Temizliği yapılacak mekanın ön kısmına vinç yerleştirilir ve kolay bir şekilde temizlik işlemi gerçekleştirilir.

Sepetli Vinç İle Cam Silme

Trafiği aksatmayacak şekilde konumlandırılan sepetli vinç, cam veya pencere silme işlemini gerçekleştirmek için bina önüne parkedilir. Sonrasında temizliği yapacak olan kişi sepetin içine girer. Sepet, temizliği yapılacak yere uzatılır.

HİZMETLERİMİZ
Eskişehir'den Kocaeli Derince Safiport Limanına 5 metre genişliğinde Özel Çelik Makina Nakliyesi
uzayabilen dorse,uzatmalı lowbed , 16’lı lovbed, kazan dorsesi, uzatmalı düz dorse, 4 dingil lovbed, 3 dingil lovbed, özel kanat dorsesi, 5 dingil lovbed, 6 dingil lovbed
konteyner kilit lowbed
Eskişehir civarında günlük vinç , Eskişehir platform vinç, Eskişehir sepetli vinç,Eskişehir küçük sepetli vinç ,Eskişehir büyük sepetli vinç ,Eskişehir döner kafalı sepetli vinç , eskişehir hidrolik sepetli vinç , Eskişehir araç üstü sepetli vinç kiralama
Eskisehir sepetli vinc
Eskişehir tank montajı vinç
İmişehir organize sanayi kiralık vinç sepetli platform
Eskişehir Can Nakliyat Nakliyeciler Sitesi, Tır | Kamyon | Kamyonet | 40 Ayak, dönüş araçları komple parça (parsiyel) nakliyat ambar hizmeti
ESKİŞEHİR LOWBED AGİR NAKLİYAT
ESKİŞEHİR KİRALIK VİNÇ
Eskişehir Kiralık Vinç Kiralama
Eskişehir sepetli vinç kiralama
YOUTUBE kanalımıza ABONE oldunuz mu ?
ESKİŞEHİR VİNÇLİ NAKLİYE
ESKİŞEHİR VİNÇ
VİNÇ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR VİNÇ FİRMALARI
ESKİŞEHİR PLATFORM KİRALAMA
ESKİŞEHİR OTO KURTARMA VE NAKİL İŞLEMLERİ
ESKİŞEHİR SAATLİK GÜNLÜK VİNÇ KİRALAMA
ESKİŞEHİR MAKİNA FABRİKA TAŞIMA
ESKİŞEHİR AYLIK VİNÇ KİRALAMA
ESKİŞEHİR KONTEYNER TAŞIMA
ESKİŞEHİR AĞIR NAKLİYAT
ESKİŞEHİR PROJE TAŞIMACILIĞI
ESKİŞEHİR LOJİSTİK
ESKİŞEHİR NAKLİYAT
ESKİŞEHİR ÇATI VE BİNA MONTAJ DEMONTAJ İŞLEMLERİ
ESKİŞEHİR MAKİNA CNC TEZGAH YÜKLEME İNDİRME
ESKİŞEHİR İNŞAAT İŞLERİNDE TÜM VİNÇ İŞLERİ
ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE BOYAMA
ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE ELEKTRİK
ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE CAM SİLME
ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE BİNA FABRİKA TADİLAT
ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE AFİŞ ASMA
ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE TABELA MONTAJ
ESKİŞEHİR SEPETLİ VİNÇ İLE CAM - PİMAŞ İŞLERİ
ESKİŞEHİR LOWBED ( YER DORSESİ )
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI VİNÇ
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI VİNÇ
ESKİŞEHİR ORGANİZE VİNÇ
ESKİŞEHİR VİNÇ HİZMETLERİNDE VİZYON FARKI
ESKİŞEHİR VİNÇ - ESKİŞEHİR CAN LOJİSTİK
ESKİŞEHİR KISA VE UZUN SÜRELİ VİNÇ KİRALAMA
CAN LOJİSTİK MOBİL VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ
ESKİŞEHİR VİNÇ KİRALAMA
İŞ MAKİNASI NAKLİYESİ
BORU KAZAN VE GENİŞ YÜK NAKLİYESİ
YAT TEKNE VE GEMİ TAŞIMACILIGI
KÖŞK TRAFO VE EKİPMANLARI TAŞIMACILIGI
TEKSAN TORNACILAR EMKO SANAYİ SİTESİ KİRALIK VİNÇ
ESKİŞEHİR'DE KİRALIK VİNÇ