Eskişehir Vinç - Eskişehir Can Lojistik Vinç - Eskişehir Vinç Kiralama 0533 201 32 02

Eskişehir Can Lojistik

1985'ten bu yana hizmet vermektedir. Eskişehir ve çevresinde uzmanlaşmış bir vinç şirketidir. 2006 itibariyle Eskişehir Vinç işletmeciliğine başlamıştır. İnşaat sektöründe çalışmalar yapmasının yanı sıra, vinç kiralama hizmetide bulunmaktadır. Eskişehir de vinç gerektiren işlemlerde Eskişehir Can Lojistik vinç ile iletişime geçilebilir. Eskişehir Can Lojistik işletmesi yarım asırdır Eskişehir'de hizmet vermektedir. Her türlü teknolojik gelişmeye açıktır. Kurulduğu günden bugüne sürekli gelişmiştir ve gelişmeyede devam etmektedir. Eskişehir vinç  firmalarında en önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir ve büyük bir sorumluluk ile hareket etmektedir. Müşterilerine hızlı ve problemsiz şekilde çözüm üretmek birincil amacıdır.

Can Lojistik Vinç Hizmetleri

Eskişehir Can Lojistik firmasında yapılan her işe uygun vinç çeşitleri bulunmaktadır. Mobil vinç, sepetli vinç, hiyap vinç gibi. Vinçler genel olarak kaldırma, yükleme ve boşaltma işleminde kullanılmaktadır. Vinç teslim edildikten sonra teslim alan kişi/firma vincin sağlamlığını kontrol etmelidir ki olası bir iş kazasının önüne geçilsin. Yük kaldırıldığı sırada personel kesinlikle yükün altında durmamalı, vincin fren sistemide kontrol edilmeli. İş alanına uygun vinçler kullanılmalıdır. Cam ve tabela takma, bina boyama, ağır yük taşıma, yükleme, boşaltma gibi işlemlerin her birinde farklı vinçler kullanılır.

Can Lojistik Uluslararası Taşımacılık

Yılların verdiği deneyimle Can Lojistik uluslararası taşımacılık, güven ve kalite aşılayarak hizmet sunmaktadır. 1985 yılından bugüne bunu başarmıştır. Gerek "Vinç Kiralama" gerek "Ağır Nakliyat" hizmetlerini üstün bir titizlik ile birlikte sunmaktadır. Can Lojistik uluslararası taşımacılık kalitesini ispatlamayı büyük bir onurla başardığını bildirir.

Eskişehir Sepetli Vinç ile Cam Silme

Yüksek bina ve gökdelenlerin temizliğini yapmak yorucu bir iştir, bu noktada devreye sepetli vinçler girer. Yüksek mekanların temizliği artık sepetli vinçler yardımı ile yapılmaktadır. Profesyonel bir şekilde cam silme işlemi gerçekleştirilmektedir. Temizliği yapılacak mekanın ön kısmına vinç yerleştirilir ve kolay bir şekilde temizlik işlemi gerçekleştirilir.

Sepetli Vinç İle Cam Silme

Trafiği aksatmayacak şekilde konumlandırılan sepetli vinç, cam veya pencere silme işlemini gerçekleştirmek için bina önüne parkedilir. Sonrasında temizliği yapacak olan kişi sepetin içine girer. Sepet, temizliği yapılacak yere uzatılır.