Eskişehir Vinç - Eskişehir Can Lojistik Vinç - Eskişehir Vinç Kiralama 0533 201 32 02

Eskişehir Vinç Kiralama

Vinç kullanımı; birçok alanda alternatifsiz bir gereklilik olarak biliniyor. İnşaat sektöründen temizlik sektörüne, boya badana işlerinden nakliye işlerine kadar birçok alanda vinçler zaruri ihtiyaç olarak aranıyor. Bu işler için vinç satın alınabileceği gibi belirli süreler için kiralama işlemi de yapılabilir. Eskişehir ve çevre illerde bu alanda Eskişehir Can Lojistik şirketi ön plana çıkıyor. Yıllardır verdiği hizmetle öne çıkan firma, hizmetlerini geniş bir yelpazede sunuyor.

Yeni İnşaatlar İçin Vinç Kiralama

Yenilenen binalar, inşaat sektörünü hızlandırırken, vinç ve inşaat makinelerine olan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. Eskişehir Can Lojistik vinç ve iş makineleri kiralama konusunda kapsamlı bir hizmet veriyor. Kiralama işlemleri saatlik, günlük ve aylık periyotlar için yapılabiliyor. Fiyatlandırmalar da süre üzerinden yapılıyor. İş kazaları konusunda hassas olan firma, bu üzücü olayların yaşanmaması adına kendi payına düşeni fazlası ile yapıyor.

Vinç İle Tamirat Ve Boya İşleri

Binalarda ve yüksek noktalarda yaşanan çeşitli arızalar için vinç ile müdahale şart oluyor. Çeşitli elektrik arızalarında, onarım işlerinde ve boya uygulamalarında Can Lojistik, Eskişehir vinç kiralama hizmetlerini profesyonel biçimde sunuyor. Ayrıca yine yüksek binaların cam temizliklerinin bu vinçlerle yapılması uygun olacaktır. Bu işler için sepetli vinçler kullanılıyor.

Ağır Nakliye İşlemleri

Taşınması zor olan ağır nakliye işleri için gerekli donanım, Eskişehir bölgesinde ve çevre illerde yine Can Lojistik tarafından sunulmaktadır. Can ve mal güvenliği ön planda tutularak yapılan nakliye işlemleri miktar ve süre bazında fiyatlandırılmaktadır. Şirket; hizmetlerinde kullanılan tüm makinelerin bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktadır.

Kusursuz Çatı Montaj İşlemleri

Çatı montaj işlemleri, en zor ve güvenliğin en üst noktada tutulması gereken işlerden biridir. Doğru bir firma ile çalışıldığında, hem işçilerin, hem de çevredeki halkın güvenliği tam olarak sağlanacaktır. Doğru makineler kullanıldığında, çatı montaj işlemleri kısa süre içerisinde güvenli olarak tamamlanacaktır. Can Lojistik; müşterilerinin istekleri doğrultusunda, doğru makinelere yönlendirme yapacaktır.