Eskişehir Vinç - Eskişehir Can Lojistik Vinç - Eskişehir Vinç Kiralama 0533 201 32 02

Eskişehir Vinç

33 yıllık vinç kiralama hizmetini, yüksek teknoloji ile taçlandıran Can Lojistik; Eskişehir'de, tüm yerel halk tarafından bilinen ve güvenilen firmalar arasında yer alıyor. Vinç kiralama hizmetlerini, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlendiren Can lojistik vinç; müşteri odaklı hizmetini, üstün kalite misyonu ile birleştiriyor. Müşterilerine tecrübeli teknik personel ve kullanım kolaylığı sağlayan araç kiralama hizmeti sunan Eskişehir Can lojistik, hizmetlerini; ağır nakliyat ve proje taşımacılığı, mobil vinç kiralama hizmetleri, sepetli platform vinç kiralama hizmetleri, hiyap vinç kiralama hizmetleri ve forklift kiralama hizmetleri alt başlıklarında çeşitlendiriyor.

Can Lojistik Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından verilen K1 (Yurt İçi Eşya Taşımacılığı yetki belgesi) ve C2 (Uluslararası Eşya Taşımacılığı yetki belgesi) belgelerine sahip olan Eskişehir Can lojistik vinç, ağır nakliyat ve proje taşımacılığı alt başlığında; trafo, yedek parça, iş makineleri, buhar kazanı, gemi ve tekne malzemeleri, tarım makineleri ve yol bakım hizmetleri taşımacılığı hizmetleri veriyor.

Can Lojistik Mobil Vinç Kiralama Hizmetleri

İnşaat ve yol yapım çalışmaları gerçekleştiren firmalara, projeleri için minimum maliyet ile mobil vinç kirama hizmeti sunan Can lojistik; Eskişehir vinç araştırması yapan firmalara, kısa sürede ücretsiz ulaşım ayrıcalığı ile mobil vinç kiralama hizmeti sunuyor. Mobil vinç hizmetlerine, ücretsiz teknik yardım hizmeti ekleyen Can lojistik; söz konusu araçların kontrollerini düzenli olarak yaptırarak, olası iş kazalarının önüne geçmeyi hedefliyor.

Can Lojistik Sepetli Platform Kiralama

Güvenli taşımacılık hizmetine, sepetli platform kiralama hizmetini de dahil eden Can lojistik; 20-80 metre yüksekliğinde olan çalışmalar için, sorunsuz transfer hizmeti sunuyor. Can lojistik hizmetlerinden faydalanmak isteyen firmalar, çalışma yüksekliklerini; ilgili Can lojistik personelleri yardımıyla ölçümleyerek, bu doğrultuda sepetli platform kiralama hizmeti alabiliyor.

Can Lojistik Hiyap Vinç ve Forklift Kiralama Hizmetleri  

2006 yılında filosuna dahil ettiği araçlar ile hiyap vinç ve forklift kiralama hizmetlerine de başlayan Can lojistik; müşterilerinin talep ettiği tüm araçlar için, ücretsiz bilgilendirme hizmeti sunuyor. Hiyap vinçlerini ve forklift araçlarını; resmi internet sitesinden de müşterilerinin beğenisine sunan firma yetkilileri, müşterilerine online olarak hizmet alabilme imkanı sağlıyor.